ART / Lithographs / Litograph in colors 14234423
nr 1423 4423
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
coloured, Christina Knall (b. 1947), Sweden. "I Körsbärsträdgården". Signed, numbered 49/100. Litograph in colors. Sheet: 47x62, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Kolorerad, "I Körsbärsträdgården". Signerad, numrerad 49/100. Färglitografi. Bladets mått: 47x62, oramat löst blad
Christina Knall, born 1947 in Stockholm, Sweden, Swedish painter.
SEK 100
Monday October 4 2021
at 20:44:13
28/9 18:46:55
Christina Knall
Read more about Christina Knall